Pojazdy nowe

Renault T HIGHSLEEPER CAB

DMC:
18→26 T
Silniki:
DTI 13 : 440 / 480 / 520 KM

Nowa gama T

RENTOWNOŚĆ
Nowa gama pojazdów dalekobieżnych, oznaczona jako T, oferuje nie tylko sprawdzone rozwiązania zastosowane w modelach Magnum i Premium Route, ale także innowacyjne rozwiązania techniczne poprawiające rentowność i komfort pracy kierowcy. Zoptymalizowana masa elementów, technologie pokładowe, przekazanie pojazdu i szkolenie w zakresie racjonalnej jazdy: wszystko zostało dopracowane, aby maksymalnie obniżyć zużycie paliwa. Nachylenie przedniej szyby pod kątem 12°, CX współczynnik oporu powietrza obniżony o 12%, aerodynamiczne elementy wyposażenia, nowe silniki DTI o pojemności skokowej 13 litrów (norma EURO 6) czy zautomatyzowana skrzynia Optidriver z poprawioną strategią zmiany biegów, wpływają na obniżenie zużycia paliwa o 5% w porównaniu do poprzedniej generacji. Dodatkowe szkolenia Optifuel Programme mogą zwiększyć oszczędność paliwa nawet do 15%. Podwójne zbiorniki paliwa, dają możliwość zatankowania do 1475 litrów paliwa i zwiększają zasięg pojazdu.

DŁUŻSZA I BARDZIEJ EFEKTYWNA EKSPLOATACJA
Nową gamę pojazdów długodystansowych Renault Trucks zaprojektowano z wykorzystaniem wytrzymałych elementów, podzespołów oraz rozwiązań konstrukcyjnych, maksymalizujących niezawodność i wytrzymałość. Tylne zawieszenie pneumatyczne o nośności technicznej 13 t, rozdzielenie wiązek elektryczych i pneumatycznych czy poszerzona oferta nitowanych wzmocnień podłużnic, ułatwiają obsługę i efektywną eksploatacje pojazdu.

BEZPIECZEŃSTWO
Dodatkowe systemy takie jak: system wspomagania jazdy pod górę Hill Start Aid, hamulce tarczowe w całej gamie, czujniki odległości i przekraczania linii, najmocniejszy na na rynku hamulec silnikowy (414 kW w DTI 13 l) czy automatyczny hamulec postojowy, zaciągający się po wyłączeniu silnika, zwiększają bezpieczeństwo kierowcy oraz przewożonego ładunku.

KABINA HIGH SLEEPER CAB:
Kabina długa z dachem podwyższonym, płaska podłoga
Możliwość wyboru płaskiej podłogi (2,1 m wysokości i 2,5 m szerokości) lub niewielkiego tunelu silnikowego (200 mm), leżanki o szerokości do 800 mm i najwyższej klasy materacach piankowych, schowek na rzeczy podręczne po złożeniu górnej leżanki wpływają na jakość pracy w kabinie nowej gamy T. Zupełnie nowa seria foteli RECARO® , kolumna kierownicy regulowana w 3 płaszczyznach czy 7 calowy, kolorowy wyświetlacz, to kolejne z licznych innowacji, zastosowanych w gamie T.

Proszę zainstalować plugin Flash Player lub włączyć obsługę JavaScriptu

Kontakt